کفش چرم بهترین گزینه

محصولات با کیفیت

تمایز با در خرید

2000
سفارش موفق

ارسال رایگان

تحویل خیلی سریع

550
ارسال رایگان
چه چیزی باعث موفقیت ما شده است

درباره کارا کفش بیشتر بدانید

کارا کفش با هدف حمایت از هنرمندان کفاش تبریز، و معرفی هرچه بیشتر «کفش تبریز» به ایران و جهان، با مدیریت آقای احد کرم‌نژاد و جمعی از هنرمندان تولید کفش چرم تبریز در سال ۹۶ پا به عرصه ظهور گذاشت.

تبریز، مهد چرم

تبریز از دیرباز مهد تولید مرغوب ترین چرم و انواع محصولات چرمی بوده است. از گذشته تا کنون کارخانجات عظیم دباغی و تولید چرم در تبریز دایر بوده و به تولید انواع چرم مشغول بوده اند. معروف‌ترین محصول چرمی تبریز کفش‌های دست‌دوز آن است که به دلیل کیفیت چرم، دوخت ظریف و دوام و راحتی شهره است. در تبریز حدود 2 هزار و 400 کارگاه تولید کفش و 55 واحد بزرگ صنعتی تولید کفش فعالند که برای بیش از 40 هزار نفر اشتغال فراهم شده است.

تولید و توزیع عمده کفش چرم مردانه

 در حال حاضر کاراکفش با تلفیق هنر کفاشی، چرم مرغوب تبریز و با بهره‌مندی از سرمایه های انسانی هنرمند و متعهد، با محیطی با وسعت بالغ بر ۵۰۰ متر مربع و با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات مدرن محصولات خود را تولید میکند.

کفش کارا هم اکنون با تولید محصولات متنوع و عرضه بیش از 60 مدل از انواع کفش چرم مردانه دست دوز، یکی از تولید کنندگان مطرح در زمینه «کفش چرم مردانه» است که در حال حاضر محصولات خود را به صورت عمده به بنک دارن و فروشگاه های 12 استان کشور عرضه میکند.

اهداف و چشم اندازه ها

  • اشتغال زایی و حمایت از صنعتگران تولید مرغوبترین کفش های چرمی مردانه
  • معرفی هر چه بیشتر کفش چرم تبریز به ایران و سایر کشورها
  • توجه به ارزشمند بودن منابع انسانی به عنوان اصلی ترین سرمایه
  • کسب سهم قابل قبول از بازار
  • مشتری مداری 
  • ماندگاری

شبکه فروش قدرتمند

کارا کفش با رعایت سه اصل اساسی تنوع، کیفیت و قیمت مناسبت توانسته امکان رقابتی خوبی برای بنکداران و فروشندگان خود ایجاد کند که باعث شده در مدت زمان کوتاهی شبکه عرضه و فروش قدرتمندی در سطح کشور شکل بگیرد. در حال حاضر محصولات کارا کفش به 12 استان کشور توزیع می شود که توانسته سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص دهد.